O našej káve

Naša káva je pražená na severe Talianska v mestečku Castelgomberto pri Vincenze jednou z najstarších rodinných pražiarni, ktorá funguje od 1933. Káva sa tu aj dnes praží tradičným spôsobom, vďaka čomu sa vyznačuje extrémne hustou cremou s výraznou sladkou karamelovou chuťou. Ponúkame vám zmes vysokoakostnej Arabicy z Kolumbie a Hondurasu, doplnená kvalitnou Robustou z Kene a Vietnamu v pomere 80:20.

Naša káva je jedinečná. Prešli sme kvôli nej Česko, Nemecko, Holandsko a Taliansko. Oslovili viac ako 20 pražiarní a pri Vicenze sme našli tú pravú. Rodinný podnik v mestečku Castelgomberto funguje od roku 1933 a kávu praží tradičným spôsobom dedeným z generácie na generáciu.

Ponúkame vám

Káva 1 kg / 200 g

Zmes vysokoakostnej Arabicy z Kolumbie a Hondurasu je doplnená kvalitnou Robustou z Kene a Vietnamu v pomere 80:20 a na základe tohto pomeru má ŠTÚRBAKS káva extrémne hustú cremu s výraznou sladkou karamelovou chuťou.

ORZO 200g

Vyrábame z praženého jačmeňa. Dokonale nahradí kávu počas vášho celého dňa. Orzo je mimoriadne vhodné pre zdravý životný štýl – neobsahuje kofeín a nemá žiadny negatívny vplyv na organizmus.

100 % Arabica 200 G

Základ zmesi tvoria odrody arabicy z Brazílie (Yellow Bourbon a Santos) a Kolumbie (Bourbon). Sú charakteristické sladkastou chuťou, nízkym obsahom kyslosti, orieškovou cremou a čokoládovo-horkou dochuťou.