Ponúkame vám

Marzotto Bella Italia

3 kg - 48 €
6 kg - 93 €

1933 v malom mestečku Castelgomerto blízko Vincenza bola založená malá rodinná pražiareň. Pražiareň doteraz dodržuje tradície a špecializuje sa na výrobu privátnych značiek a zmesí káv.

Zmes vysokoakostnej Arabicy z Kolumbie a Hondurasu je doplnená kvalitnou Robustou z Kene a Vietnamu v pomere 80:20 a na základe tohto pomeru má káva Balla Italia extrémne hustú cremu s výraznou sladkou karamelovou chuťou s tónmi čokolády a orechov.

—  Zistiť viac  —

Lavazza

3 kg - 48 €
6 kg - 93 €

1894 – Turín – sa začína písať príbeh najznámejšej talianskej pražiarne kávy Lavazza. Luigi Lavazza si kúpil malý pozemok v starej časti Turína a otvoril si tam vlastný obchod. Po roku začal podnikavý Luigi pražiť vlastnú kávu. Prišiel s úplne novou chuťou, pretože začal miešať zrnka rôzneho pôvodu. Ihneď požiadal o zaplatenie autorských práv na celý proces výroby kávy. Neskôr vo veku 74 rokov rozdelil podiel vo firme medzi svojích troch synov. Mexiko, Vietnam, Indonézia, Honduras, Uganda, Guatemala a samozrejme Kolumbia s Brazíliou. Lavazza dováža tu najkvalitnejšiu zelené kávu skoro z celého sveta.

—  Zistiť viac  —

Freshkava

3 kg - 48 €
6 kg - 93 €

Široký sortiment káv pražených výlučne v Talinasku. Najznámejšie značky káv pražených po celom taliansku. Kávy Robustové, s podielom Arabiky ale aj čisté
100% Arabiky. Kávy rôznych chutí podľa vášho výberu a rôznym obsahom kofeínu.

Doručenie čerstvej kávy nasledujúci pracovný deň. Pri väčšom objeme doručenie zdarma.

—  Zistiť viac  —

O našej káve

Naša káva je pražená na severe Talianska v mestečku Castelgomberto pri Vincenze jednou z najstarších rodinných pražiarni, ktorá funguje od 1933. Káva sa tu aj dnes praží tradičným spôsobom, vďaka čomu sa vyznačuje extrémne hustou cremou s výraznou sladkou karamelovou chuťou. Ponúkame vám zmes vysokoakostnej Arabicy z Kolumbie a Hondurasu, doplnená kvalitnou Robustou z Kene a Vietnamu v pomere 80:20.

Naša káva je jedinečná. Prešli sme kvôli nej Česko, Nemecko, Holandsko a Taliansko. Oslovili viac ako 20 pražiarní a pri Vicenze sme našli tú pravú. Rodinný podnik v mestečku Castelgomberto funguje od roku 1933 a kávu praží tradičným spôsobom dedeným z generácie na generáciu.