Ponúkame vám

Marzotto Štúrbaks

3 kg - 48 €6 kg - 93 €

Zmes vysokoakostnej Arabicy z Kolumbie a Hondurasu je doplnená kvalitnou Robustou z Kene a Vietnamu v pomere 80:20 a na základe tohto pomeru má ŠTÚRBAKS káva extrémne hustú cremu s výraznou sladkou karamelovou chuťou.

Lavazza Top Class

3 kg - 48 €6 kg - 93 €

Zmes 70% vysokohorskej kávy Arabica z Južnej a Strednej Ameriky v pomere 30% úžasnej Robusty z Indonézie. Označenie TOP jej právom náleží, pretože dosahuje ideálne hodnoty medzi silou a horkosťou, medzi výraznou arómou a jemne sladkou chuťou.

Lavazza Qualita ORO

3 kg - 48 €6 kg - 93 €

Neobyčajne sladká 100% Arabica oslní všetkých ozajstných znalcov kávy. Pravé talianské espresso láka na intenzívnu aromatickú zmes, ktorá je tvorená tými najkvalitnejšími zrnami zo Strednej Ameriky a Brazílie.

O našej káve

Naša káva je pražená na severe Talianska v mestečku Castelgomberto pri Vincenze jednou z najstarších rodinných pražiarni, ktorá funguje od 1933. Káva sa tu aj dnes praží tradičným spôsobom, vďaka čomu sa vyznačuje extrémne hustou cremou s výraznou sladkou karamelovou chuťou. Ponúkame vám zmes vysokoakostnej Arabicy z Kolumbie a Hondurasu, doplnená kvalitnou Robustou z Kene a Vietnamu v pomere 80:20.

Naša káva je jedinečná. Prešli sme kvôli nej Česko, Nemecko, Holandsko a Taliansko. Oslovili viac ako 20 pražiarní a pri Vicenze sme našli tú pravú. Rodinný podnik v mestečku Castelgomberto funguje od roku 1933 a kávu praží tradičným spôsobom dedeným z generácie na generáciu.